"20 Yıldır Güven'in Adresi Olmaya Devam Ediyoruz"

Hakkımızda

"1996 Dan Bu yana Güven Dolu Taşıma"

Ankarada Başlayan ve Tüm Türkiyeye Hizmete dönüşen Bu Yolculuğumuzda Bizlere güvenen
tüm Müşterilerimize Güvenlerinin boşa çıkmadığını göstermiş olmaktan Onur ve Gurur duyuyoruz.


Hakkkımızda

1996 Yılında Berat TAŞKIN Tarafından Kurulmuştur. Taşkın Nakliyat Berat Kurulduğu Günden Bu Güne Ankara evden eve Nakliyatta öncü bir firmadır.

Taşıma Esnasında Firma Sahibi olan Berat Taşkın Bizzat Eşyalar ile kendisi ilgilenmektedir.Eşyalarınızın Sökülüp takılması strech ve Battaniye ile ambalajlanması işlemini Bizzat kendisi yapmaktadır. Eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından titizlik le taşınmaktadır. tecrübeli elemanlarımız sayesinde eşyalarınıza en ufak bir zarar verilmeden taşınması sağlanır. Taşıma şeklimiz sizin isteğiniz üzerine, Toplamalı, sökülüp takılmalı, Elemanlı elemansız ve Asansörlü olarak geniş hizmet ağımız ile sizlere kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız 10 Teker Çelik kasalı kapalı kilit sistemine sahip araclarımız ile güvenle taşınmaktadır. Taşkın Nakliyat berat Merkezi ankarada Olup Tüm Türkiyeye Hizmet veren Profesyonel bir firmadır.

Misyon

Taşkın Nakliyat Berat Klasmanındaki Firmalar için bile Öncü bir firma olmayı Taşıma ve Kargolama alanındaki Çağdaş ve Modern çözümlere öncülük ederek yenilikleri Müşterilerine sunarak Daha Hızlı ve Güvenli Taşıma Çözümlerini Ekonomik olarak Getirerek her bütceye uygun çözümler üretmeyi ve Bu anlamdaki Hizmet Bütünlüğünü sizlere vermeyi Görev edinmiştir.

Vizyon

Taşıma ve Kargolama Alanındaki Teknolojileri Yakından takip ederek Saha deneyimlerimizi Modern Ortamlarda Yeni taşıma ve Kargolama tekniklerinin geliştirilmesinde paylaşarak Alandaki eksiklerin giderilmesi Güvenlik Tedbirlerinin geliştirilerek Taşıma işinin Hammallıktan Teknolojik bir iş sahasına dönüşmesi yolunda gelişimleri sadece tüketmek değil üretme noktasında üzerine düşeni yapmayı ön gören bir firmayız.

 • Hızlı Teslimat

  Modern ve Güçlü alt yapımız Taşıma noktasında Taşınan eşyaların güvenliği son noktada olan araçlarımız ile. Şehirler arası Evden eve taşıma ve Kargolarınız En Kısa zamanda İstediğiniz Noktaya Teslim edilir. Bizimle Çalışmanın Rahatlığını ve Güvenini Hissedeceksiniz.

 • Sigortalı Taşıma

  Eşyalarınız veya Kargonuz Dilediğiniz Takdirde sigortalı olarak taşınır. kargolarınız cinsine kilosuna ve tipine göre Listelenip. teslimat esnasında Listeye uygun ve kontrollü olarak teslim edilir. Taşkın nakliyat Berat ile Kargonuz eşyalarınız Bize emanet gözünüz arkada kalmayacak.

 • Her Koşula Çözüm

  Taşıma Tiplerimizden Biride Asansörlü Taşımadır. Kargo veya Eşyanız nerede ve nasıl olursa olsun Vinç ile Kaldırma Yükleme İndirme. Kurulum Montaj ve Diğer hizmetler tarafımızdan itina ile yapılmaktadır. Çok Katlı apartmanlara eşya taşımak Bizimle Dahada Kolaylaşıyor. Sizde bu Kolaylığı Yaşamak için Numaramızı Tuşlayın.

 • Tüm Türkiyeye Hizmet

  Merkezi Ankarada Buluna firmamızın Hizmet ağı tüm Türkiyedir. Hizmetlerimizin Tamamını Tüm Türkiyeye verebiliyor olmaktan Mutluluk Duyuyoruz.


Software & Design By © smart yazılım - Powered By Taşkın Nakliyat Berat / TÜM HAKLARI SAKLIDIR.